Točkovanje

                         
      Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
ELITE
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 ŽABJEK Jure Unior Tools Team 80 160 80 200 100 200 0 0 3 200 1023
2 VAUH Miran KK Črn Trn 50 120 100 160 3 160 100 18 80 90 881
3 PANDUR Žiga Unior Tools Team 36 58 20 100 80 100 50 64 100 160 768
4 CIMPERMAN Jan MTB Trbovlje 0 52 50 120 36 120 45 120 60 120 723
5 IVANČIČ Miha ŠKTD AVČE 0 0 0 0 45 58 60 160 50 100 473
6 BERGINC Luka KK Črn Trn 1 48 0 26 32 80 80 200 0 0 467
7 KVAS Matic KK Wolf Racing Team 0 28 26 90 20 32 40 100 40 80 456
8 FERK Tilen Batt Team 9 16 36 72 22 40 36 44 15 44 334
9 PEKOLL Markus MS Mondraker Team 100 200 0 0 0 0 0 0 0 0 300
10 HABJAN Matic Batt Team 18 0 14 64 60 44 4 90 0 0 294
11 PERŠE Jan Batt Team 0 0 22 30 16 30 29 72 20 20 239
12 SCHERIAU Marco A.S.D. 360 MTB 0 0 24 48 14 36 22 52 14 28 238
13 MORRIS Oliver Intense Racing UK 45 80 0 0 40 72 0 0 0 0 237
14 VREČEK Kristjan ŠD SUPERSNURF 0 0 29 52 2 28 26 58 13 26 234
15 VIRTIČ Aleš ŠKTD AVČE 0 0 45 80 24 52 0 0 0 0 201
16 ENGEL Pascal RC Alpin Bike 14 0 0 0 29 64 0 0 32 58 197
17 TUNIČ Jure KK Wolf Racing Team 0 0 0 0 8 16 32 80 18 30 184
17 TOPOL Berislav BK KKJ – WD40 Bike 0 20 10 28 9 20 24 48 9 16 184
19 LEBAN Tilen KK Črn Trn 0 8 18 36 12 22 18 30 11 22 177
20 TETZLAFF Boris RC WSV Schladming 60 90 0 0 0 0 0 0 0 0 150
21 PERŠAK Vid TEAM DORRONG 0 0 0 0 50 90 0 0 0 0 140
22 ŠTRUCELJ Jošt MTB Trbovlje 0 10 12 16 13 0 20 36 10 18 135
23 COKAN Jernej MTB Trbovlje 22 24 40 24 18 4 0 0 0 0 132
24 ORAŽEM Tomaž BATT TEAM 0 0 0 0 26 48 0 0 12 40 126
25 BAUER Felix MTG KIEFERSFELDEN 0 0 0 0 0 0 0 0 45 72 117
26 GOLMAJER Klemen MTB Železniki 12 0 15 40 15 24 0 0 0 0 106
27 PRYIMACHEK Iegor PRIMACH TEAM / MTB UKRAINE 0 0 60 44 0 0 0 0 0 0 104
27 RICHARDS Shaun Continental / Saracen 32 72 0 0 0 0 0 0 0 0 104
27 COCKBURN Luke Dole Racing 40 64 0 0 0 0 0 0 0 0 104
30 LOWE Josh Kona Europe 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0 100
31 ANDRÈS Biersteker SPADMEN 0 0 0 0 0 0 0 0 29 64 93
32 FREY Marcell 0 0 32 58 0 0 0 0 0 0 90
33 GABRŠČEK Dominik ŠKTD AVČE 0 0 0 0 11 26 12 40 0 0 89
34 LEES Elliot US CAGNES 0 0 0 0 0 0 0 0 36 48 84
35 PASIC Edin BK TNT Pazin 0 4 5 20 0 0 5 32 8 6 80
36 ANDRIOTIS Konstantinos E.O.S. ACHARNON 0 0 0 0 0 0 0 0 24 52 76
37 BUKOVSKI Mislav BK KKJ – WD40 Bike 3 0 7 12 0 0 16 20 5 12 75
38 MARCINA Peter Lapierre – CMS 11 22 0 0 0 0 0 0 16 24 73
38 ROJČEK Adam CTM Racing Team 29 44 0 0 0 0 0 0 0 0 73
40 TUCMAN Maks BGK Tuškanac 0 0 1 6 4 8 15 26 4 8 72
40 CINDRO Jure Rajd Funsports 16 2 0 0 0 0 0 0 22 32 72
42 CANKAR Anže MTB ŽELEZNIKI 0 0 11 32 10 18 0 0 0 0 71
43 MIŠČIČ Matija ŠKTD Avče 7 6 16 22 7 12 0 0 0 0 70
44 KOVAČ Vid KK Črn Trn 24 40 0 0 0 0 0 0 0 0 64
45 GÁBOR Palotai FRO RACING 0 0 0 0 0 0 0 0 26 36 62
46 ŠTĚPÁNEK Ondřej CTM Racing Team 26 32 0 0 0 0 0 0 0 0 58
47 ČUNEK David Valmezbike Racing 20 36 0 0 0 0 0 0 0 0 56
48 LIOVIĆ Frano BK Stina 10 12 3 8 0 0 0 0 7 10 50
49 GRUBAR Sašo Rajd Funsports 0 0 13 0 0 0 14 22 0 0 49
50 UCEN Lukas CTM Racing Team 15 30 0 0 0 0 0 0 0 0 45
51 JURMAN Martin BK TNT PAZIN 0 0 0 0 0 0 13 28 0 0 41
52 KOŠNJEK Nejc KK Wolf Racing Team 2 0 0 18 6 14 0 0 0 0 40
53 DOLENC Klemen WOLF RACING TEAM 0 0 0 0 0 0 10 24 0 0 34
54 MARKIČ Jan ŠKTD Avče 13 18 0 0 0 0 0 0 0 0 31
55 ANTIĆ Borna BK STINA 0 0 0 0 0 0 11 16 0 0 27
56 ULRICH Fabian MS Mondraker Team 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26
57 HOLOBAR Jaka MTB Trbovlje 4 0 9 10 0 0 0 0 0 0 23
57 IOB Manuel A.S.D. 360 MTB 0 0 0 0 0 0 9 14 0 0 23
59 HOLJEVAC Antonio BK KKJ – WD40 Bike 0 0 8 14 0 0 0 0 0 0 22
60 ZUPANC Timotej RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 0 0 0 0 6 14 20
60 KOVAČIĆ Roko BK STINA 0 0 0 0 0 0 8 12 0 0 20
62 GRGIĆ Zvonimir BK Stina 0 0 0 0 0 0 6 10 0 0 16
63 DOLINŠEK Samo Rajd Funsports 0 0 0 0 0 0 7 8 0 0 15
64 ZEMAN Filip CTM Racing Team 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 14
65 RUPAR Matjaž RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 5 6 0 0 0 0 11
65 TURK Janez KK Črn Trn 0 0 0 0 1 10 0 0 0 0 11
67 JOZA Richard Bikestrike.com 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
67 VATAMANYUK Orest-Vasyl 0 0 6 2 0 0 0 0 0 0 8
69 KLAČINSKI Nikola BK KKJ – WD40 Bike 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
69 MARKEZIC Gasper RAJD FUNSPORTS 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 6
71 PINGITZER Peter Redneck Riders 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
72 JEZERŠEK Grega MTB Železniki 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
Veterani
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 JEREB Gašper ŠKTD AVČE 25 60 50 100 30 100 40 100 40 100 645
2 BAJDA Janez BATT TEAM 0 0 40 50 40 60 0 0 30 80 300
3 VOLF Boštjan WOLF RACING TEAM 0 0 0 0 0 0 50 60 50 60 220
4 ŠPANJOL Luka BK VELI VRH 20 20 17 60 0 0 0 0 25 50 192
5 GARBELOTTO Daniele SPS TEAM MAGLIA NERA 0 0 30 80 0 0 25 50 0 0 185
6 SINDEN Chris BRINK / PLUSH SUSPENSION 50 100 0 0 0 0 0 0 0 0 150
7 HUMAR Emanuel ŠKTD AVČE 30 0 0 0 0 0 30 80 0 0 140
8 KLEMENČIČ Gašper PEDAL RACING TEAM 0 0 0 0 50 80 0 0 0 0 130
9 PECORARI Marin BK VELI VRH 6 0 20 35 0 0 0 0 20 40 121
10 KANTOREK Petr PLANET BIKES TEAM 40 80 0 0 0 0 0 0 0 0 120
11 LONČAR Tomislav BK KKJ – WD40 BIKE 17 50 0 0 0 0 0 0 17 35 119
12 LEHKEC Nikola BK KKJ – WD40 BIKE 10 35 0 0 0 0 0 0 15 30 90
13 TIMOFEEV Konstantin 0 0 25 40 0 0 0 0 0 0 65
14 MENALO Marko BK VELI VRH 15 40 0 0 0 0 0 0 0 0 55
15 PETROVIC David BK TNT PAZIN 13 30 0 0 0 0 0 0 0 0 43
16 MAREK Petr VALMEZBIKE RACING 8 25 0 0 0 0 0 0 0 0 33
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
Amaterji
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 VIDOVIČ Andreas GANESHA TEAM 50 100 40 60 0 0 50 100 50 100 550
2 KLINKON Boštjan ŠKTD AVČE 40 60 20 80 25 50 30 50 20 50 425
3 KOKELJ Nino GANESHA TEAM 17 35 30 50 40 60 25 60 25 35 377
4 NAPOTNIK Urban KOLESARSKO DRUŠTVO LIGNIT 0 0 0 0 50 100 40 80 40 60 370
5 ORNIK Sandi ŠKTD AVČE 8 50 0 0 30 80 0 0 0 0 168
6 FERK Gregor EPIC OUTDOOR CREW 0 0 50 100 13 0 0 0 0 0 163
7 HORVAT Luka KK POSTOJNA 20 20 0 0 20 40 20 40 0 0 160
8 VOHAR Blaž ŠKD PANK KURA 0 0 15 40 0 0 0 0 17 40 112
8 LEVSTEK Jan BATT TEAM 2 30 0 0 17 30 0 0 13 20 112
10 FERENČAK Urban RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 0 0 0 0 30 80 110
11 ZUZAŇÁK Matěj X-RIDE TEAM RACING LEŠNA 25 80 0 0 0 0 0 0 0 0 105
12 BARBALIĆ Edi BK VELI VRH 10 8 0 0 0 0 15 30 15 25 103
13 FLORIČIĆ Deni BK TNT PAZIN 0 0 0 0 0 0 17 35 10 30 92
14 PIRNAT TOMAŽ Virbnik MTB TRBOVLJE 0 0 8 25 15 35 0 0 0 0 83
15 SOBO Matija BK KKJ – WD40 BIKE 6 0 0 0 0 0 13 25 6 16 66
16 MORAVEC Črt PEDAL RACING TEAM 0 0 25 35 0 0 0 0 0 0 60
17 MLAKAR Peter 15 40 0 0 0 0 0 0 0 0 55
18 KURELOVIĆ Abel BK TNT PAZIN 0 0 0 0 0 0 8 20 8 12 48
19 KRČEK Nevio BK KKJ – WD40 BIKE 30 16 0 0 0 0 0 0 0 0 46
20 SKRT Filip ŠKTD AVČE 0 0 13 30 0 0 0 0 0 0 43
21 RUŽIĆ Etore BK TNT PAZIN 0 0 0 0 0 0 10 16 0 0 26
22 VLAIĆ Matko 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
23 METLICOVEZ Matej BREZ KLUBA 3 6 10 0 0 0 0 0 0 0 19
24 LEGIŠA Tomaž BREZ KLUBA 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 17
25 RADANOVIĆ Luka BK TNT PAZIN 4 12 0 0 0 0 0 0 0 0 16
26 DOLŠAK Ivan BK OPUŠTENO 13 2 0 0 0 0 0 0 0 0 15
27 ĆOSIBEGOVIĆ Dino BREZ KLUBA 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6
28 KAGAROV Saken VINO BIKE 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4
28 SVETE Gašper 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
30 ROMBO Peter BREZ KLUBA 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3
31 HUKMAN Franjo BK KKJ – WD40 BIKE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
U15 M
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 KOS Erazem ŠD SUPERSNURF 50 100 50 0 50 100 50 100 50 100 650
2 HORŽEN Tilen RAJD FUNSPORTS 30 80 40 100 40 40 40 80 40 80 570
3 JANEŽIČ JAN Pitka RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 30 80 30 50 30 60 280
4 IPAVEC Aljaž ŠKTD AVČE 40 60 0 0 17 60 25 60 0 0 262
5 ROMBO Mark RAJD FUNSPORTS 0 0 30 80 20 35 0 0 0 0 165
6 PLESNICAR Louro ŠKTD AVČE 0 0 0 0 25 50 0 0 25 50 150
7 JOKSIMOVIĆ TOMO Terpin RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 15 30 0 0 0 0 45
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
U17 M
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 NIEMIZ Marko SINTER BRAKES TEAM 50 80 50 100 50 100 50 100 50 100 730
2 GOMILŠČEK Žak RAJD FUNSPORTS 15 0 10 50 25 50 40 80 40 80 390
3 PIRŠ Žan SINTER BRAKES TEAM 40 40 20 80 40 60 2 0 25 50 357
4 ŠALEHAR Vidian SINTER BRAKES TEAM 20 50 30 60 30 80 25 35 0 0 330
5 JUREČIČ Gašper RAJD FUNSPORTS 0 0 25 40 20 20 30 60 30 60 285
6 UNETIČ Tilen MTB TRBOVLJE 17 0 40 35 8 40 4 50 20 40 254
7 KOVŠCA Jakob RAJD FUNSPORTS 25 35 17 20 10 25 20 30 0 0 182
8 ZALOKAR Kristjan ŠKD PANK KURA 0 0 13 30 0 0 13 20 17 30 123
9 EDMONDSON Jamie TRANSITION BIKES / FMD FACTORY 13 100 0 0 0 0 0 0 0 0 113
10 SVETLIČIČ Peter RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 17 35 17 40 0 0 109
11 KISAK Robert BK STINA 30 60 0 0 0 0 0 0 0 0 90
12 GRACIN Tin BK TNT PAZIN 0 0 15 16 0 0 10 12 10 20 83
13 BELINGAR Črt ŠKTD AVČE 0 0 0 0 13 16 0 0 13 35 77
14 BOSTJANCIC ARNE RAJD FUNSPORTS 0 0 6 0 0 0 8 8 15 25 62
15 KRANJEC Domen RAJD FUNSPORTS 0 0 8 25 0 0 6 16 0 0 55
15 KRNJOVŠEK Jaka BATT TEAM 10 0 0 0 15 30 0 0 0 0 55
17 LAZAR Rok KD SLOGA 1902 IDRIJA 0 0 0 0 0 0 15 25 0 0 40
18 KULENOVIČ Loris RAJD FUNSPORTS 0 0 4 12 0 0 0 0 0 0 16
19 MODRIJAN Jan RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 0 0 3 6 0 0 9
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
U19 M
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 KOKELJ Matic KK Wolf Racing Team 50 60 50 100 40 80 13 80 40 80 593
2 PINTAR Rudi Sinter Brakes Team 17 0 15 80 50 100 50 100 50 60 522
3 BAŠIĆ Ivan BK TNT Pazin 30 100 10 40 13 30 15 50 25 100 413
4 AVBELJ Nejc ŠD Supersnurf 25 80 30 12 17 35 40 40 17 40 336
5 TESKAČ Žan ŠD Supersnurf 40 0 40 60 30 50 3 12 30 50 315
6 RIJAVEC Ambrož ŠKTD Avče 13 25 17 30 25 60 25 35 4 4 238
7 GERBEC Blaž ŠKTD Avče 10 35 6 20 10 8 30 60 13 20 212
8 RADOLOVIC Noa BK TNT Pazin 15 50 20 35 6 16 6 30 6 25 209
9 COTIČ Tim BK KKJ – WD40 Bike 20 40 25 50 15 40 0 0 0 0 190
10 MARKIČ Jakob ŠD Supersnurf 4 0 0 0 20 25 20 25 8 8 110
11 DOLENC Klemen KK Wolf Racing Team 3 12 13 16 8 20 0 0 0 0 72
12 ŽIBERT Sebastijan Rajd Funsports 0 0 0 0 4 6 17 20 10 12 69
13 STRNIŠA Žan MTB Trbovlje 8 20 8 25 0 0 0 0 0 0 61
14 COLONNELLO Alessandro TRIVIUM FROGGY TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 20 35 55
15 FERENCZI Marcell BRINGAJKA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 15 30 45
16 JEREB Nejc Batt Team 2 16 4 8 3 4 0 0 0 0 37
17 GORIČ Urh MTB Trbovlje 6 30 0 0 0 0 0 0 0 0 36
18 ŠTRANCAR Jure KK Črn Trn 0 0 0 0 0 12 0 0 0 16 28
19 MIŠČIČ Matija ŠKTD AVČE 0 0 0 0 0 0 10 16 0 0 26
20 LEBEN Urh RAJD FUNSPORTS 0 0 3 4 1 0 8 8 1 0 25
21 PFARRER Tibor BGK Tuškanac 1 8 2 6 0 0 0 0 0 0 17
22 KOHEK VALENTIN Tancar RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 0 0 4 6 0 0 10
23 GIEBISZER André VKE NELSON- 0 0 0 0 0 0 0 0 3 6 9
24 VANTUR Nejc ŠKD BSX RACING TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 4
24 IVANOV Mark RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca polfinale Sorca finale Maribor polfinale Maribor finale
Ženske
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 03.09. 23.09. 24.09.
1 HRASTNIK Monika KK ČRN TRN 50 100 50 100 50 100 0 0 50 100 600
2 PRIMOŽIČ Katarina BATT TEAM 40 60 40 80 40 60 0 0 30 60 410
3 HORVAT Špela BK KKJ – WD40 BIKE 30 80 0 0 30 80 0 0 40 80 340
4 BULSKA Agata GRAVITY CANTERBURY DHILL AND F 25 50 0 0 0 0 0 0 0 0 75
KLUBSKO TOČKOVANJE:
Uvrstitev Klub Skupaj
1 RAJD FUNSPORTS 3721
2 ŠKTD AVČE 2634
3 KK ČRN TRN 2083
4 BATT TEAM 1675
5 MTB TRBOVLJE 1363
6 ŠD SUPERSNURF 1344
7 KK WOLF RACING TEAM 1250
8 BK KKJ – WD40 BIKE 1027
9 BK TNT PAZIN 784
10 GANESHA TEAM 650
11 KOLESARSKO DRUŠTVO LIGNIT 370
12 MS MONDRAKER TEAM 326
13 BK VELI VRH 318
14 A.S.D. 360 MTB 264
15 WOLF RACING TEAM 257
16 INTENSE RACING UK 237
17 ŠKD PANK KURA 235
18 RC ALPIN BIKE 197
19 BK STINA 193
20 PEDAL RACING TEAM 190
21 SPS TEAM MAGLIA NERA 185
22 MTB ŽELEZNIKI 177
23 EPIC OUTDOOR CREW 163
24 KK POSTOJNA 160
25 RC WSV SCHLADMING 150
26 BRINK / PLUSH SUSPENSION 150
27 TEAM DORRONG 140
28 CTM RACING TEAM 131
29 PLANET BIKES TEAM 120
30 MTG KIEFERSFELDEN 117
31 TRANSITION BIKES / FMD FACTORY 113
32 X-RIDE TEAM RACING LEŠNA 105
33 PRIMACH TEAM / MTB UKRAINE 104
34 DOLE RACING 104
35 CONTINENTAL / SARACEN 104
36 KONA EUROPE 100
37 SPADMEN 93
38 BGK TUŠKANAC 92
39 VALMEZBIKE RACING 89
40 US CAGNES 84
41 E.O.S. ACHARNON 76
42 GRAVITY CANTERBURY DHILL AND F 75
43 LAPIERRE – CMS 73
44 FRO RACING 62
45 TRIVIUM FROGGY TEAM 55
46 BRINGAJKA KSE 45
47 KD SLOGA 1902 IDRIJA 40
48 BK OPUŠTENO 15
49 VKE NELSON- 9
50 BIKESTRIKE.COM 8
51 REDNECK RIDERS 5
52 VINO BIKE 4
53 ŠKD BSX RACING TEAM 4

Sponzorji

Partnerji